• вт. юли 7th, 2026

Трагедия в Софийско: Как правосъдието преследва насилник на деца

Bychaspic

юли 1, 2026
трагедия в софийско: как правосъдието преследва насилник на деца

Правосъдието в България се сблъсква с един от най-тежките видове престъпления – насилието над най-беззащитните. Нов случай, който разтърсва обществеността, разкрива ужасяващите действия на един мъж в Софийска област, подчертавайки жестокостта, с която някои извършители се отнасят към деца.

Обвиненията в това дело са изключително тежки. 42-годишен мъж е посочен като извършител на блудство с две малки деца – момче на девет години и момиче на седем. Тези факти предизвикват силно възмущение и поставят въпроси за безопасността на най-малките в нашето общество.

Разследването по случая, който се е случил на 28 юни, е поверено на РУ-Своге. Работата по делото е координирана от Районната прокуратура в Костинброд, където в момента се събират всички необходими доказателства, за да бъде обективно установена вината на обвиняемия.

В настоящия момент прокурорът, наблюдаващ разследването, подготвя искане до съда за налагане на най-строгата мярка за засичане – постоянен арест. Тази стъпка е необходима, за да се гарантира, че обвиняемият няма да се укрие и ще понесе пълната отговорност за извършените деяния.